Webform Default Fields (7.x-4.7) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Action
lv: Darbība

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Components
lv: Komponentes

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Webform
lv: Webforma

en: Form components
lv: Form komponets

en: Form settings
lv: Formas iestatījumi

en: E-mails
lv: E-pasti
