Webform Default Fields (7.x-4.7) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Configure
mn: Тохируулах
