Webform Default Fields (7.x-4.7) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Action
ro: Acțiune

en: Reset
ro: Resetează

en: Configure
ro: Configurează
