Webform Default Fields (7.x-4.7) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Action
ur: ایکشن

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Configure
ur: ترتیب
