Webform Default Fields (7.x-4.7) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Action
af: Aksie

en: Reset
af: Herstel

en: Configure
af: Verstel
