Webform Default Fields (7.x-4.7) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Action
gl: Acción

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Components
gl: Compoñentes

en: Configure
gl: Configurar

en: Webform
gl: Formulario web

en: Form settings
gl: Axustes do formulario

en: E-mails
gl: Correos electrónicos
