Webform Default Fields (7.x-4.7) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Action
hr: Akcija

en: Reset
hr: Poništi

en: Configure
hr: Prilagodi

en: E-mails
hr: E-pošta
