Webform Default Fields (7.x-4.7) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Action
ja: アクション

en: Reset
ja: リセット

en: Components
ja: コンポーネント

en: Configure
ja: 設定

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Form components
ja: フォームコンポーネント

en: Form settings
ja: フォーム設定

en: E-mails
ja: メール

en: Conditionals
ja: 条件
