Webform Default Fields (7.x-4.7) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Action
kk: Әрекет

en: Reset
kk: Ысыру

en: Configure
kk: Баптау
