Webform Default Fields (7.x-4.7) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Action
ku: کردار

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: E-mails
ku: ئیمێلەکان
