Webform Default Fields (7.x-4.7) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Action
sk: Akcia

en: Components
sk: Komponenty

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Webform
sk: Webformulár

en: Form components
sk: Komponenty formulára

en: Form settings
sk: Nastavenia formulára

en: E-mails
sk: E-maily

en: Conditionals
sk: Podmienky
