Webform Dragndrop (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Remove
az: Çıxart

en: Name
az: Ad

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Allowed file extensions
az: İcazə verilən fayl uzantıları

en: Progress indicator
az: Tərəqqi göstəricisi

en: Bar with progress meter
az: Tərəqqi sayğacı olan bar

en: Throbber
az: Trobber

en: Upload destination
az: Təyinatı yükləyin
