Webform Dragndrop (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Remove
be: Выдаліць

en: Name
be: Імя

en: Archives
be: Архіў допісаў

en: Media
be: Мультымедыя

en: Configuration
be: Налады

en: Allowed file extensions
be: Дазволеныя пашырэнні файлаў

en: Webform
be: Анкета

en: Progress indicator
be: Індыкатар прагрэсу

en: Bar with progress meter
be: Паласа велічыні прагрэсу

en: Throbber
be: Тробер

en: Upload destination
be: Месца прызначэння загрузкі

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
be: Тробер не адлюстроўвае статуса загрузкі, аднак займае меньш месца. Паласа загрузкі дапамагае кантраляваць працэс буйных загрузак.
