Webform Dragndrop (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Name
da: Navn

en: Archives
da: Arkiver

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Documents
da: Dokumenter

en: Allowed file extensions
da: Tilladte filendelse

en: Webform
da: Webformular

en: Left Blank
da: Tomme

en: User uploaded file
da: Fil uploadet af bruger

en: Average uploaded file size
da: Gennemsnitlig størrelse af uploadede filer

en: Filesize (KB)
da: Filstørrelse (kB)

en: Progress indicator
da: Fremdriftsindikator

en: Bar with progress meter
da: Bjælke med fremdriftsmåler

en: Upload destination
da: Uploadmappe

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
da: Throbber-visningen viser ikke status for uploads, men bruger mindre plads. Statuslinjen er nyttig til at overvåge store uploads.

en: Upload directory
da: Upload-mappe
