Webform Dragndrop (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Remove
he: הסרה

en: Name
he: שם

en: Archives
he: ארכיון

en: Media
he: מדיה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Documents
he: מסמכים

en: Allowed file extensions
he: סיומות קובץ מותרות

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Left Blank
he: נותר ריק

en: User uploaded file
he: קובץ שהועלה ע"י משתמש

en: Progress indicator
he: מציין התקדמות

en: Bar with progress meter
he: סרגל עם מד התקדמות

en: Upload destination
he: יעד לטעינה
