Webform Dragndrop (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Documents
kn: ದಸ್ತಾವೇಜುಗಳು
