Webform Dragndrop (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Remove
th: เอาออก

en: Media
th: สื่อ

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Allowed file extensions
th: ขนาดอัปโหลดสูงสุด

en: Upload destination
th: ที่หมายของการอัพโหลด

en: Upload directory
th: อัปโหลดไดเรกทอรี
