Webform Dragndrop (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Archives
ug: ئارخىپلار

en: Media
ug: مېدىيا

en: Configuration
ug: لايىھە
