Webform Dragndrop (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Name
eu: Izena

en: Archives
eu: Fitxategiak

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Documents
eu: Dokumentuak

en: Allowed file extensions
eu: Onartutako fitxategien luzapena

en: Left Blank
eu: Hutsik utzia

en: Upload destination
eu: Igotakoak duen helmuga

en: Web images
eu: Web irudiak
