Webform Dragndrop (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Name
ku: ناو

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Progress indicator
ku: پیشاندەری

en: Throbber
ku: وێنەی ڕەوشی پرۆگرام
