Webform Dragndrop (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Remove
oc: Levar

en: Name
oc: Nom

en: Media
oc: Mèdia

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Allowed file extensions
oc: Extensions de fichièr permeses

en: Progress indicator
oc: Indicador de progression

en: Bar with progress meter
oc: Barra amb indicador de progression

en: Upload destination
oc: Destinacion dels mandadisses
