Webform Dragndrop (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Name
sk: Názov

en: Archives
sk: Archívy

en: Media
sk: Médiá

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Documents
sk: Dokumenty

en: Allowed file extensions
sk: Povolené prípony súboru

en: Webform
sk: Webformulár

en: Left Blank
sk: Nevyplnených

en: User uploaded file
sk: Pužívateľmi nahraných súborov

en: Average uploaded file size
sk: Priemerná veľkosť nahratých súborov

en: Filesize (KB)
sk: Veľkosť súboru (KB)

en: Progress indicator
sk: Indikátor priebehu

en: Bar with progress meter
sk: Lišta s ukazovateľom priebehu

en: Upload destination
sk: Cieľové umiestnenie nahrávania
