Webform Dragndrop (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Remove
ar: حذف

en: Name
ar: الاسم

en: Media
ar: ميديا

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Allowed file extensions
ar: لواحق الملفات المسموح بها

en: Left Blank
ar: متروك فارغا

en: Progress indicator
ar: مؤشر التقدم

en: Bar with progress meter
ar: شريط مع مقياس التقدم

en: Upload destination
ar: وجهة الرفع

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
ar: عرض النابض لا يظهر حالة الرفع ولكنه يأخذ مساحة أصغر. شريط التقدم مفيد لمراقبة التقدم في الرفع الكبير.
