Webform Dragndrop (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Remove
gl: Quitar

en: Name
gl: Nome

en: Media
gl: Medios

en: Configuration
gl: Configuración

en: Documents
gl: Documentos

en: Allowed file extensions
gl: Extensións de arquivo permitidas

en: Webform
gl: Formulario web

en: Progress indicator
gl: Indicador de progreso

en: Bar with progress meter
gl: Barra co indicador de progreso

en: Throbber
gl: Pulsador

en: Upload destination
gl: Destino da subida
