Webform Dragndrop (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Remove
lv: Izņemt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Archives
lv: Arhīvi

en: Media
lv: Multivide

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Documents
lv: Dokumenti

en: Allowed file extensions
lv: Atļautie datņu paplašinājumi

en: Webform
lv: Webforma

en: Left Blank
lv: Atstāt tukšu

en: User uploaded file
lv: Lietotāja augšupielādes datne

en: Average uploaded file size
lv: Vidējais augšupielādētais datnes izmērs

en: Filesize (KB)
lv: Datnes izmērs (KB)

en: Progress indicator
lv: Progresa indikators

en: Bar with progress meter
lv: Josla ar progresa mērītāju

en: Throbber
lv: Pulsētājs

en: Upload directory
lv: Augšpielādes direktorija
