Webform Email Reply (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Subject
de: Betreff

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Email
de: E-Mail

en: Send
de: Senden

en: Webform
de: Webformular

en: Submission
de: Eingabe

en: Default email
de: Standard-E-Mail-Adresse

en: The email address, @email, is not valid. Please enter a valid email address.
de: Die E-Mail-Adresse @email ist nicht gültig. Bitte eine gültige E-Mail-Adresse eingeben.

en: Sent at
de: Gesendet am

en: Webform Email Reply
de: Webform E-Mail-Antwort
