Webform Email Reply (7.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Message
nl: Bericht

en: Email
nl: E-mail

en: Send
nl: Versturen

en: Webform
nl: Formulier

en: Sent by
nl: Verstuurd door

en: Submission
nl: Inzending

en: Default email
nl: Standaard e-mailadres

en: This module provides a way for users to reply to webform submissions within the CMS.
nl: Deze module biedt gebruikers de mogelijkheid om te reageren op inzendingen van webformulieren in het CMS.

en: Permissions can be set to allow users to reply to all webform submissions or only those on a node the user has created.
nl: Bepaal met toegangsrechten of gebruikers kunnen reageren op inzendingen van alle formulieren of alleen die gekoppeld zijn aan een eigen node.

en: All emails sent are stored in the database and can be viewed from the submission.
nl: Alle verzonden e-mails worden opgeslagen in de database en zijn te zien via de inzending.

en: Email reply
nl: E-mail antwoord

en: View and send email replies to all webforms
nl: Bekijk en verzend e-mailantwoorden op alle webformulieren

en: Allows user to view and send emails in reply to any webform. Generally an administrative permission.
nl: Hiermee kan de gebruiker e-mails bekijken en verzenden als reactie op elk webformulier. Doorgaans een toegangsrecht voor beheerders.

en: View and send email replies to own webforms
nl: Bekijk en verzend e-mailantwoorden naar eigen webformulieren

en: Allows user to view and send emails in reply to a webform the author has created. Generally an administrative permission.
nl: Hiermee kan de gebruiker e-mails bekijken en verzenden als antwoord op een eigen webformulier. Doorgaans een toegangsrecht voor beheerders.

en: Reply to @title
nl: Reageer op @title

en: The email address(es) to send to. Multiple emails should be seperated by a comma, with no spaces.
nl: E-mailadres(sen) waarnaar het verzonden moet worden. Meerdere e-mails moeten worden gescheiden door een komma, zonder spaties.

en: The email address, @email, is not valid. Please enter a valid email address.
nl: Het e-mailadres, @email, is niet geldig. Voer een geldig e-mailadres in.

en: Email sent to @email.
nl: E-mail verzonden naar @email.

en: There was an error sending the email to @email, please contact the site admin.
nl: Er is een fout opgetreden bij het verzenden van de e-mail naar @email, neem contact op met de sitebeheerder.

en: Sent at
nl: Verzonden op

en: Select an email
nl: Selecteer een e-mail

en: Select an email field to set as the default "To" address when replying to a submission.
nl: Selecteer een e-mailveld als het standaard "Aan"-adres bij het beantwoorden van een inzending.

en: 1 previous reply | @count previous replies
nl[0]: 1 eerdere reactie
nl[1]: @count eerdere reacties

en: Reply to submission
nl: Reageer op inzending

en: Previous replies to submission
nl: Eerdere reacties op inzending

en: A webform helper module that allows users to send an email reply to submissions
nl: Een helpermodule voor webformulieren waarmee gebruikers een e-mailantwoord op inzendingen kunnen sturen
