Webform HTML Textarea (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Left Blank
ar: متروك فارغا

en: User entered value
ar: أدخل المستخدم قيمة

en: Average submission length in words (ex blanks)
ar: معدل طول الإرسال بالكلمات (الفراغات سابقا)
