Webform HTML Textarea (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
be: Выключана

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Webform
be: Анкета

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне
