Webform HTML Textarea (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Webform
ca: Formulari web

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: The default value of the field.
ca: El valor predeterminat del camp.

en: Left Blank
ca: En blanc

en: User entered value
ca: L'usuari ha introduït un valor

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
ca: Fes aquest camp no editable. Útil per establir un valor per defecte inalterable.

en: Average submission length in words (ex blanks)
ca: Longitud mitjana en paraules (excepte blancs)

en: Resizable
ca: Redimensionable

en: Leaving blank will use the default size.
ca: Si el deixeu en blanc s'utilitzarà la mida predeterminada.

en: Make this field resizable by the user.
ca: Fes aquest camp redimensionable per l'usuari.

en: Width of the textarea.
ca: Amplada de l'àrea de text.

en: Height of the textarea.
ca: Alçada de l'àrea de text.
