Webform HTML Textarea (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Webform
pl: Formularz

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: The default value of the field.
pl: Domyślna wartość pola.

en: Left Blank
pl: Zostaw puste

en: User entered value
pl: Użytkownik podał wartość

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
pl: Zaznacz, aby pole stało się nieedytowalne. Przydatne w przypadku ustawianie domyślnej i niezmiennej wartości.

en: Average submission length in words (ex blanks)
pl: Średnia długość zgłoszenia w słowach (bez spacji)

en: Resizable
pl: Zmienny rozmiar

en: Leaving blank will use the default size.
pl: Pozostaw puste, aby użyć domyślnego rozmiaru.

en: Make this field resizable by the user.
pl: Pozwól użytkownikowi na zmianę rozmiaru tego pola.

en: Width of the textarea.
pl: Szerokość pola tekstowego.

en: Height of the textarea.
pl: Wysokość pola tekstowego.
