Webform HTML Textarea (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Left Blank
he: נותר ריק

en: User entered value
he: משתמש הזין ערך

en: Average submission length in words (ex blanks)
he: ממוצע אורך הגשה במילים (ללא רווחים)
