Webform HTML Textarea (7.x-1.4) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: The default value of the field.
el: Η προεπιλεγμένη τιμή του πεδίου.

en: Left Blank
el: Έμεινε κενό

en: User entered value
el: Ο χρήστης εισήγαγε την τιμή

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
el: Δημιουργία του πεδίο ως μη-τροποποιήσιμο. Χρήσιμο όταν θέλει κάποιος να θέσει τιμές που δεν μπορούν να αλλάξουν.

en: Average submission length in words (ex blanks)
el: Μέσο μήκος υποβληθέντων στοιχείων σε λέξεις (πχ. κενά)

en: Resizable
el: Να μπορεί να αλλάζει το μέγεθος

en: Leaving blank will use the default size.
el: Αν μείνει κενό, θα χρησιμοποιηθεί το προεπιλεγμένο μέγεθος.

en: Make this field resizable by the user.
el: Να μπορεί ο χρήστης να αλλάξει το μέγεθος του πεδίου αυτού.
