Webform HTML Textarea (7.x-1.4) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Webform
hu: Űrlap

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: The default value of the field.
hu: A mező alapértelmezett értéke.

en: Left Blank
hu: Kitöltetlen

en: User entered value
hu: A felhasználó által megadott érték

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
hu: A mező szerkeszthetőségének letiltása. Hasznos az alapértelmezett, állandó értékkel rendelkező mezőknél.

en: Average submission length in words (ex blanks)
hu: A válaszok átlagos hossza szavakban (a szóközök nem számítanak bele)

en: Resizable
hu: Átméretezhető

en: Leaving blank will use the default size.
hu: Ha üres, marad az alapértelmezett méret.

en: Make this field resizable by the user.
hu: Bejelölése esetén a mezőt a felhasználó átméretezheti.

en: Width of the textarea.
hu: A szövegdoboz szélessége

en: Height of the textarea.
hu: A szövegdoboz magassága
