Webform HTML Textarea (7.x-1.4) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: Show "More information about text formats" link
id: Tampilkan tautan "Informasi tambahan mengenai format text"

en: Show the "More information about text formats" link to the user.
id: Tampilkan tautan "Informasi tambahan mengenai format text" ke pengguna.
