Webform Import (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Upload
it: Carica

en: Comma (,)
it: Virgola (,)

en: Semicolon (;)
it: Punto e virgola (;)

en: Colon (:)
it: Due punti (:)

en: Period (.)
it: Punto (.)

en: Space ( )
it: Spazio ( )
