Webform Import (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Webform
lv: Webforma

en: Comma (,)
lv: Komats (,)

en: Tab (\t)
lv: Atdalītājs (\t)

en: Semicolon (;)
lv: Semikols (;)

en: Colon (:)
lv: Kols (:)

en: Pipe (|)
lv: Atdalītājs (|)

en: Period (.)
lv: Punkts (.)

en: Space ( )
lv: Atstarpe ( )
