Webform Import (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Upload
sk: Nahrať

en: Instructions
sk: Inštrukcie

en: Webform
sk: Webformulár

en: Comma (,)
sk: čiarka (,)

en: Tab (\t)
sk: tabulátor (\t)

en: Semicolon (;)
sk: bodkočiarka (;)

en: Colon (:)
sk: dvojbodka (:)

en: Pipe (|)
sk: zvyslý oddelovač (|)

en: Period (.)
sk: bodka (.)

en: Space ( )
sk: medzera ( )
