Webform Import (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Upload
de: Hochladen

en: Instructions
de: Anleitung

en: Webform
de: Webformular

en: Comma (,)
de: Komma (,)

en: Tab (\t)
de: Tabulator (\t)

en: Semicolon (;)
de: Semikolon (;)

en: Colon (:)
de: Doppelpunkt (:)

en: Period (.)
de: Punkt (.)

en: Space ( )
de: Leerzeichen ( )
