Webform Import (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Upload
el: Αποστολή

en: Instructions
el: Οδηγίες

en: Comma (,)
el: Κόμμα (,)

en: Tab (\t)
el: Στηλοθέτης (\t)

en: Semicolon (;)
el: Ελληνικό ερωτηματικό (;)

en: Colon (:)
el: Άνω-κάτω τελεία (:)

en: Pipe (|)
el: Αγωγός (|)

en: Period (.)
el: Τελεία (.)

en: Space ( )
el: Κενό ( )
