Webform Import (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Webform
et: Veebivorm

en: Comma (,)
et: Koma (,)

en: Semicolon (;)
et: Semikoolon (;)

en: Colon (:)
et: Koolon (:)

en: Period (.)
et: Punkt (.)

en: Space ( )
et: Tühik ( )
