Webform Import (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Upload
eu: Igo

en: Comma (,)
eu: Kakotxa (,)

en: Tab (\t)
eu: Tabulazioa (\t)

en: Colon (:)
eu: Bi puntu (:)
