Webform Import (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Upload
pt: Carregar ficheiro

en: Instructions
pt: Instruções de preparação

en: Webform
pt: Formulário

en: Comma (,)
pt: Vírgula (,)

en: Tab (\t)
pt: Separador (\t)

en: Semicolon (;)
pt: Ponto e vírgula (;)

en: Colon (:)
pt: Dois pontos (:)

en: Pipe (|)
pt: Barra vertical (|)

en: Period (.)
pt: Ponto (.)

en: Space ( )
pt: Espaço ( )
