Webform Import (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Upload
ru: Закачать

en: Instructions
ru: Инструкции

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Comma (,)
ru: Запятая (,)

en: Tab (\t)
ru: Табуляция (\t)

en: Semicolon (;)
ru: Точка с запятой (;)

en: Colon (:)
ru: Двоеточие (:)

en: Pipe (|)
ru: Вертикальная черта (|)

en: Period (.)
ru: Точка (.)

en: Space ( )
ru: Пробел ( )
