Webform Import (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Upload
tr: Yükle

en: Comma (,)
tr: Virgül (,)

en: Tab (\t)
tr: Sekme (\t)

en: Semicolon (;)
tr: Noktalı virgül (;)

en: Colon (:)
tr: İki nokta üst üste (:)

en: Pipe (|)
tr: Çizgi (|)

en: Period (.)
tr: Nokta (.)

en: Space ( )
tr: Boşluk ( )
