Webform Import (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Upload
ca: Puja

en: Webform
ca: Formulari web

en: Comma (,)
ca: Coma (,)

en: Tab (\t)
ca: Tabulador (\t)

en: Semicolon (;)
ca: Punt i coma (;)

en: Colon (:)
ca: Dos punts (:)

en: Pipe (|)
ca: Barra (|)

en: Period (.)
ca: Punt (.)

en: Space ( )
ca: Espai ( )
