Webform Import (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Upload
cy: Llwytho i fyny

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: Comma (,)
cy: Atalnod (,)

en: Semicolon (;)
cy: Gwahannod (;)

en: Pipe (|)
cy: Pibell (|)

en: Period (.)
cy: Atalnod llawn (.)

en: Space ( )
cy: Bwlch (  )
