Webform Import (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Instructions
hu: Használati utasítás

en: Webform
hu: Űrlap

en: Comma (,)
hu: Vessző (,)

en: Semicolon (;)
hu: Pontosvessző (;)

en: Colon (:)
hu: Kettőspont (:)

en: Pipe (|)
hu: Csővezeték jel (|)

en: Period (.)
hu: Pont (.)

en: Space ( )
hu: Szóköz ( )

en: Field Names
hu: Mezőnevek

en: Uploaded file could not be saved.
hu: A feltöltött fájlt nem lehet elmenteni.
