Webform Import (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Instructions
pl: Instrukcje

en: Webform
pl: Formularz

en: Comma (,)
pl: Przecinek (,)

en: Tab (\t)
pl: Tabulator (\t)

en: Semicolon (;)
pl: Średnik (;)

en: Colon (:)
pl: Dwukropek (:)

en: Pipe (|)
pl: Linia (|)

en: Period (.)
pl: Kropka (.)

en: Space ( )
pl: Spacja ( )
