Webform Import (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Upload
cs: Nahrát

en: Comma (,)
cs: Čárka (,)

en: Tab (\t)
cs: Tabulátor (\t)

en: Semicolon (;)
cs: Středník (;)

en: Colon (:)
cs: Dvojtečka (:)

en: Pipe (|)
cs: Svislá čára (|)

en: Period (.)
cs: Tečka (.)

en: Space ( )
cs: Mezera ( )
